27 lutego 2015

Czapkom czapa!

Przyszła zima. Powstała czapka. Minęła zima. Minął rok. Przyszła następna zima. Czekała czapka ale zima jeszcze się nie skończyła. Zdążyłam w ostatniej chwili.
W kwestii czapek jestem antyfanem. Czapek nienawidzę. Zsuwają się na oczy, gryzą, przekręcają, niszczą misternie ułożoną przez poduszkę fryzurę, gubią się, nie pasują ale mimo to mają bardzo poważną zaletę: grzeją czaszkę a niektórym nawet pasują. Nie myślę tutaj o sobie. Nie, nie! Ja od widoku siebie w czapce bardziej nie lubię swojego widoku w czapce po nieprzespanej nocy. Ale zima ma to do siebie, że się czapki nosi więc tę czapkę znoszę.Ach! Bym zapomniała. Candy trwa!
13 komentarzy:

 1. Zupełnie nie rozumiem Twojej antypatii , jesteś wprost do nich stworzona:) Ja bez czapki nie wychodzę z domu i lubię mieć ich kilka, i nie muszą wcale pasować do szalika:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładna z Ciebie dziewczyna i to w czapce :-))) Ja uwielbiam czapki, a ta Twoja jest po prostu boska :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ej, ale naprawdę fajnie w niej wyglądasz!!! normalnie Julia Roberts! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj jak ja cię rozumiem,ja też mam odwieczny problem z doborem czapy ;/ Ale ty akurat ślicznie wyglądasz i nie wiem co ty chcesz!
  Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ... a ja owszem, a ja tak ... uwielbiam, w szczególności "bezdomki" ... nie ruszam się bez czapy z domu :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi! - przecież bardzo fajnie w tej czapce wyglądasz! Ja długo szukałam takiej, w której nie wyglądałabym jak "idź stąd i nie wracaj". Na szczęście w końcu się taka trafiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam czapki, przynajmniej nie muszę robić fryzury hehe

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale Ty jesteś śliczna :)) I nie denerwuj mnie, że czapka Ci nie pasuje, bo wyglądasz super!

  OdpowiedzUsuń
 9. Popieram zdanie powyżej- pasuje Ci ta czapka!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wyglądasz ślicznie w czapie, ale w pełni Cię rozumiem. W tym roku znalazłam sposób i ani razu żadna czapa nie zburzyła misternej fryzury układanej przez kilka godzin przez poduszkę! Bluza z kapturem! Pozdrawiam i polecam, Piotr Frączewski ;D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja właśni widzę, że mój komentarz wcięło.. No w kazdym razie czapa jest fajna ale dla mnie musiałaby być podwójna, bo nawet na włoską zimę to jest za cienka jak dla mnie. Uwielbiam czapki i nie wyobrażam sobie jak ludzie chodzą z gołą głową całą zimę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo zgrabna czapka i fajnie Ci w niej (a pukle jakie długie!). Widzę jednak ze dość luźny na niej splot - nie wieje Ci przez niż wiatr?

  OdpowiedzUsuń
 13. a ja uwazam ,że w tej czapce Ci do twarzy :)
  i pocieszę ,że tez nie nawidzę czapek nosić choc noszę ostatnio i uwazam ze w kazdej wygladam fatalnie

  OdpowiedzUsuń

Twoje słowa karmią mojego bloga. Dziękuję!