22 marca 2012

Out of fuel


Tak jak zapowiadałam: z nadejściem wiosny śkończy się mój dostęp do internetu. Ograniczenie blogowania może być równoznaczne ze zmniejszoną intensywnością mojego robótkowania. W tym szaleństwie jest jednak metoda bo podwójną kreską podkreśliłam mój priorytet na teraz i na najbliższe kilka lat. Nie zdradzę w tej kwestii nic więcej bo nie chcę zapeszać. Muszę się przygotować do egzaminu a to wymagać będzie ode mnie poświęcenia sporej ilośći czasu, czasu, którego niemało spędzałam w internecie... 
Na koniec chciałam podziękować za wzmożone ostatnimi czasy zainteresowanie moim blogiem. Szczególnie chciałam podziękować Tuome, incognito, Klaudynie i Czarownicy, które przez swoje liczne komentarze stały się mi wyjątkowo bliskie jak na tą dalekodystansową formę kontaktów międzyludzkich... 
Nie żegnam się z Wami albowiem ja tu jeszcze wrócę!
Do napisania,
przeczytania,
obejrzenia,
spotkania!

Pozdrawiam 
om


7 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za Twoje plany:) mam nadzieję że wszystko uda się i szybko tutaj wrócisz! Będę z niecierpliwością czekała na Twoje posty:)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo mi miło, zwłaszcza, że zaglądam tu z ogromną przyjemnością i mam podobne odczucia!

  trzymam kciuki za postanowienia! i wracaj szybko!

  OdpowiedzUsuń
 3. ...życzę pełnego baku, abyś nie ustała w drodze do celu ... "ucz się, dziecię ucz..." do miłego blogowania:)pozdrawiam wiosennie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. trzymaj się ciepło, niech Twój bak będzie pełen, a wszystkie plany się powiodą ^^ będę z niecierpliwością czekać na Twój powrót :)

  OdpowiedzUsuń
 5. POWODZENIA i wytrwania i bardzo silnych pomyślnych wiatrów w ŻAGLACH życia ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia we wszystkim, co sobie postanowisz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. oj tak, internet to straszny złodziej czasu;) (powiedziała ebris, która miała spędzić popołudnie na sprzątaniu domu;P)
  powodzenia w realizacji planów i zaglądaj tu czasem!:)

  OdpowiedzUsuń

Twoje słowa karmią mojego bloga. Dziękuję!