30 grudnia 2014

A w kominie szuruburu...


Po chwilowym kryzysie priorytetów i zamiłowań stwierdzam, ze lubię mojego bloga i to co robię. Taki promyk słońca pomiędzy gradowymi chmurami codzienności. To nic, że mało popularny a nawet coraz mniej, że nie mam czasu i głowy do pisania, że nie mam kiedy szyć, dziergać, malować i inne przyjemności, że motywacja topnieje. Jest przecież grono mobilizujących osób, doceniających to co robię. Mąż, rodzina, znajomi i przyjaciele. Wielu spośród wymienionych poznałam właśnie dzięki blogowaniu i mam nadzieję wielu jeszcze poznam. Dzięki, że jesteście :)

A dziś, w ten słoneczny dzień, prezentuję komin choć więcej na zdjęciach mnie niż komina. I wzór jakoś schował się pomiędzy słupkami. Jeszcze przyjdzie pora i na niego.

Ach! Łapki to prezent od Amanity :) są cudne :)

5 komentarzy:

 1. Widzę powrót do długich włosów. Co klasyka to klasyka.

  Pozdrawiamy z "prawie" zimowej i "prawie" śnieżnej Oławy :)


  E&L

  OdpowiedzUsuń
 2. Sesji w samochodzie jeszcze nigdzie nie widziałam. :)
  Czekoladowy komin poznaję. ^^

  Cieszę się, że nie zamykasz kącika- zawsze mogę Cię częściej zobaczyć prócz spotkań. Takie kryzysy chyba najlepiej przeczekać po prostu.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że "dobre" myśli wróciły, ja nawet jak nie komentuje to z wielką radością czytam i zawsze z niecierpliwością czekam na każdy kolejny post! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cieszę się, że kryzys minął, bo byłoby mi bardzo smutno i źle, gdybyś znów zniknęła z bloga. poza tym zastanawiam się, czy lepiej Ci w długich czy w krótkich włosach (jak się poznałyśmy to miałaś taką fajną krótką fryzurkę:) ), ale nijak nie mogę zdecydować. ot, wychodzi stara prawda, że ładnemu we wszystkim ładnie;P

  OdpowiedzUsuń

Twoje słowa karmią mojego bloga. Dziękuję!